poniedziałek, 18 marca 2013

DIY muszka.



piątek, 22 lutego 2013

Magic Box

http://magicboxclothes.pl/
Polecam ten sklep, są tam fantastyczne rzeczy w niskich cenach.
Ja chyba zamówie beanie :AVADA KEDAVRA bitch.
Tu macie przykładowe bluzy i beanie ;D
UWAGA! pomocja trwa do końca weekendy




czwartek, 21 lutego 2013

Jako fanka promocji i wyprzedaży chciałam pochwalić sie z wami moimi zdobyczami z tego miesiąca. Nigdy nie kupuje nic z mysla ,,kiedyś napewno sie przyda", zawsze podczas zakupów podejmuje przemyslane decyzje i kupuję tylko to co bede z duma nosić. Niektóre z nich to prawdziwe ,,perełki". :D



naszyjnik New Yorker- 3,95zł

beanie H&M- 10zł
bluzka New Yorker- 6,95zł

full cap New Yorker- 3,95zł

bransoleta New Yorker- 9,95zł








niedziela, 17 lutego 2013

$wag3r

$wag3r

$wag3r przez fashion-martyna z wykorzystaniem knapsack bags

Air max'y

Od dawna zaplanowałam sobie kupno ,,errr maxów" ale tak wychodzi ze co miesiac kieszonkowe poswiecam na cos innego i mówie sobie ze w przyszłym miesiacu napewno kupie. Jakos mi to nie wychodzi ;D
No wiec w marcu raczej kupie tylko mały problem nie znalazłam jeszce idealnych. Mam trzy wersje tch najładniejszych ale i tak nie spełniaja do konca moich oczekiwan a i jeszce jedno u mnie  w miescie  w sklepie zamawiaja tylko wybrane modele z katalogu. Wiec gorąco proszę o przesłanie mi jakichś linków do sklepu internetowego z air max'ami.


Oto 3 propozycje:











niedziela, 20 stycznia 2013

Liebster Blog Award !

Zostałam nominowana przez:  believeinmyselff.blogspot.com. Jest to dla mnie zaszczyt żek ktos docenił moja prace chociaż ostatnio przestałam umieszczac posty z braku czasu. Mam nadzieje ze niebawem się to zmieni. 

Pytania:

 1.Twoje zainteresowania?

Interesuje się moda.

2.Masz rodzeństwo?

Na szczęscie nie ;>

3.Jesteś szczęśliwa/y?

Trudne pytanie.  Od dłuższego czasu  daleko mi do szczęścia.

4.Masz jakiegoś zwierzaka?

Mam psa (suczka) rasy bokser  Tasza i chomika Perełka

5.Tęsknisz za kimś lub czymś?

Tak tęsknię za moją przyjaźnią chciałabym aby moje relacje z przyjaciółką były jak kiedyś ,,prawdziwe”.

6.Zawiódł cię ktoś kiedyś?

Zawodzi mnie cały czas. I to w dodatku najbliższa mi dotychczas osoba

7.Ulubiona potrawa?

Niewinem  :<

8.Ulubiony kolor?

Khaki, złoty, srebrny, nude,  czarny

9.Znak zodiaku?

Rak

10.Kolor włosów?

Brąz

11.Twoje przezwisko?

Mizia


Nominowane blogi: