A$AP Rocky
niedziela, 24 marca 2013
poniedziałek, 18 marca 2013
piątek, 22 lutego 2013
Magic Box
http://magicboxclothes.pl/
Polecam ten sklep, są tam fantastyczne rzeczy w niskich cenach.
Ja chyba zamówie beanie :AVADA KEDAVRA bitch.
Tu macie przykładowe bluzy i beanie ;D
UWAGA! pomocja trwa do końca weekendy
Polecam ten sklep, są tam fantastyczne rzeczy w niskich cenach.
Ja chyba zamówie beanie :AVADA KEDAVRA bitch.
Tu macie przykładowe bluzy i beanie ;D
UWAGA! pomocja trwa do końca weekendy
czwartek, 21 lutego 2013
Jako fanka promocji i wyprzedaży chciałam pochwalić sie z wami moimi zdobyczami z tego miesiąca. Nigdy nie kupuje nic z mysla ,,kiedyś napewno sie przyda", zawsze podczas zakupów podejmuje przemyslane decyzje i kupuję tylko to co bede z duma nosić. Niektóre z nich to prawdziwe ,,perełki". :D
![]() |
| naszyjnik New Yorker- 3,95zł |
![]() |
| beanie H&M- 10zł |
![]() |
| bluzka New Yorker- 6,95zł |
![]() |
| full cap New Yorker- 3,95zł |
![]() |
| bransoleta New Yorker- 9,95zł |
niedziela, 17 lutego 2013
Air max'y
Od dawna zaplanowałam sobie kupno ,,errr maxów" ale tak wychodzi ze co miesiac kieszonkowe poswiecam na cos innego i mówie sobie ze w przyszłym miesiacu napewno kupie. Jakos mi to nie wychodzi ;D
No wiec w marcu raczej kupie tylko mały problem nie znalazłam jeszce idealnych. Mam trzy wersje tch najładniejszych ale i tak nie spełniaja do konca moich oczekiwan a i jeszce jedno u mnie w miescie w sklepie zamawiaja tylko wybrane modele z katalogu. Wiec gorąco proszę o przesłanie mi jakichś linków do sklepu internetowego z air max'ami.
Oto 3 propozycje:
No wiec w marcu raczej kupie tylko mały problem nie znalazłam jeszce idealnych. Mam trzy wersje tch najładniejszych ale i tak nie spełniaja do konca moich oczekiwan a i jeszce jedno u mnie w miescie w sklepie zamawiaja tylko wybrane modele z katalogu. Wiec gorąco proszę o przesłanie mi jakichś linków do sklepu internetowego z air max'ami.
Oto 3 propozycje:
niedziela, 20 stycznia 2013
Liebster Blog Award !
Zostałam nominowana przez: believeinmyselff.blogspot.com. Jest to dla
mnie zaszczyt żek ktos docenił moja prace chociaż ostatnio przestałam
umieszczac posty z braku czasu. Mam nadzieje ze niebawem się to zmieni.
Pytania:
1.Twoje zainteresowania?
Interesuje się moda.
2.Masz rodzeństwo?
Na szczęscie nie ;>
3.Jesteś szczęśliwa/y?
Trudne pytanie. Od dłuższego czasu daleko mi do szczęścia.
4.Masz jakiegoś zwierzaka?
Mam psa (suczka) rasy bokser Tasza i chomika Perełka
5.Tęsknisz za kimś lub czymś?
Tak tęsknię za moją przyjaźnią
chciałabym aby moje relacje z przyjaciółką były jak kiedyś ,,prawdziwe”.
6.Zawiódł cię ktoś kiedyś?
Zawodzi mnie cały czas. I to w dodatku najbliższa mi dotychczas osoba
7.Ulubiona potrawa?
Niewinem :<
8.Ulubiony kolor?
Khaki, złoty, srebrny, nude, czarny
9.Znak zodiaku?
Rak
10.Kolor włosów?
Brąz
11.Twoje przezwisko?
Mizia
Nominowane blogi:
Subskrybuj:
Posty (Atom)
























