Nareszcie zrobiłam jakieś zakupy.Wkońcu zdobyłam upragniona pensjonarkę kolor nude z czarnym kołniezykiem, idealne połączenie ^^ Kupiłam spodnie na w-f wkoncu mam motywacje do ćwiczen trafiłam na super okazje w Cubusie kosztowały 80 zł a za wysłanie sms'a miałam -50%. W tym miesiacu jeszcze czeka mnie duzo wydatków musze kupic buty na zime, czapke, szalik i oczywiscie rekawiczki.
bluzka -MOHITO sweterek- RESERVED
spodnie dresowe -Cubus spodnie jeansowe- Stradivarius



