PURA
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
smiley
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
smiley
.
Pokaż wszystkie posty
wtorek, 9 lipca 2013
smiley
Już niedlugo bede miała smiley'a. Tata przekonany teraz jeszcze mama mam nadzieje ze uda sie juz w nastepnym tygodniu. Strasznie sie ciesze. Teraz kolczyk moze jeszce troche i dadza sie przekonac na tatuaz ;D
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)