wtorek, 2 lipca 2013

kawcia ;3

Najlepsza kawcia na swiecie :3 Jakis czas temu zaczelam eksperymentowac z kawą, rózne smaki, rózne dodatki i wkoncu znalazłam mój ideał. Niestety ze wzgledu na mój stan zdrowotny nie czesto moge sobie na nia pozwolic. Głupie serduszko :<


smakowicie ^^


-Wybieramy kawe. Dla mnie numerem jeden wsród kaw jest Little's o smaku karmelowym, waniliowym albo likierowym. Dziś wybrałam karmelową. :3
-Gdy zalejemy nasza kawe dodajemy 1/4 lyzeczki Amaretto.
-Nastepnie przykrywamy to gruba warstwa bitej smietany ;3
- Na bita smietane sypiemy dużoooooo karmelu i
omnomnom...*.*

Potrzebne jest:
-kawa Little's (ulubiony smak)
-Amaretto 
-bita smietana
- przyprawa Karmel i Wanilia najlepiej z KOTANYI



poniedziałek, 1 lipca 2013

Tumblr

Macie tu mojego tumblera. http://fuckingswag3r.tumblr.com/  Zagladajcie a dowiecie sie co lubie, co mnie kreci, czym sie inspiruje itd. ^^

wakacje !


Rozpoczecie wakacji uwazam za bardzo udane. W piatek o 11:00 zakonczenie roku. I tak w szkole spedziłam z 2 godziny, było strasznie nudno. Dostałam swiadectwo i pozegnałam sie z przyjaciółmi ze szkoly z którymi zapewne nie uda mi sie utrzymac kontaktu przez te 2 miesiace. Zaraz potem szybko pojechałam do domu sie spakowac i wyruszyłam o 17 do mojej przyjaciółki. Postanowiłysmy pozadnie uczcic poczatek wakacji :D zabralysmy jeszcze jedna kolezanke i pojechałysmy nad nasze Piotrkowskie jeziorko Bugaj. Zazwyczaj tam wszyscy spotykaja sie na piatkowe melanze ale teraz miałysmy pecha i oprucz nas nikogo nie było. W sumie to nawet dobrze jak patrze na to z perspektywy czasu. Przynajmniej nikt nie musiał ogladac naszych wygłupów. W koncu sie zebralysmy i przez całe miasto na pieszo. Zupełnie nie mam pojecia dlaczego nie pamietam niektórych urywków z drogi o.O Odprowadzilysmy kolezanke do domu a my dalej w melanz i do Starówki. Poranek na drugi dzien był najgorszy ale trzeba sie niestety z tym liczyc :D