Te wakacje zdecydowanie najbardziej mnie odmieniły, nie tylko z wyglądu ale myslę ze tez z zachowania. Nie jestem pewna czy na lepsze no ale okaże się.
smiley
tunel
piątek, 2 sierpnia 2013
Cisza przyjacielu, rozdziela bardziej niż przestrzeń. Cisza przyjacielu nie przynosi słów, cisza zabija nawet myśli.
Ostatnio kupiłam sobie dwa produkty Toni&Guy. Jestem strasznie z nich zadowolona, ich działanie jest rewelacyjne, mają świetny zapach i konsystencje. Pierwszy z tych produktów to mgiełka chroniaca włosy przed wysoka temperatura (PREP). A drugi to odżywka do włosów zniszczonych która odżywia i rewitalizuje włosy wymagajace odbudowy (NOURISH). Chyba zakupie jeszce odzywkę przeciw puszeniu sie włosów i lakier utrwalajacy.
Te wakacje to czas na metamorfozę :D Niestety zmiana koloru włosów mi nie wyszła, miały był ciemno brązowe a są czarne -.- Za tydzień idę do fryzjerki i chce troszeczkę rozjaśnić ten kolor bo czarny nie za bardzo mi odpowiada, ale jeszcze się zobaczy może się trochę zmyje. Była to moja pierwsza trwałą koloryzacja włosów i lipa :D Nie mam jeszcze smiley'a ale za to frowny'a, rozpycham już ucho na tunel jak na razie 3 mm, jeszcze długa droga przede mną. Właśnie wróciła z Bułgarii moja Asia, przywiozła mi mały prezencik. Teraz jeszcze czekam aż moja Warszawianka wróci.