niedziela, 11 sierpnia 2013

piercing

Te wakacje zdecydowanie najbardziej mnie odmieniły, nie tylko z wyglądu ale myslę ze tez  z zachowania. Nie jestem pewna czy na lepsze no ale okaże się.

 smiley

tunel

piątek, 2 sierpnia 2013

Cisza przy­jacielu, roz­dziela bar­dziej niż przes­trzeń. Cisza przy­jacielu nie przy­nosi słów, cisza za­bija na­wet myśli. 

niedziela, 21 lipca 2013

my new












sukienki H&M, plecak Bershka (outlet), t-shirt New Yorker, japonki House, crop top Primark, buty Primark, top New Yorker, lakiery H&M



piątek, 19 lipca 2013

ZAPRASZAM

Tumblr: http://fuckingswag3r.tumblr.com

Tony&Guy


Ostatnio kupiłam sobie dwa produkty Toni&Guy. Jestem strasznie z nich zadowolona, ich działanie jest rewelacyjne, mają świetny zapach i konsystencje. Pierwszy z tych produktów to mgiełka chroniaca włosy przed wysoka temperatura (PREP). A drugi to odżywka do włosów zniszczonych która odżywia i rewitalizuje włosy wymagajace odbudowy (NOURISH). Chyba zakupie jeszce odzywkę przeciw puszeniu sie włosów i lakier utrwalajacy. 

środa, 17 lipca 2013

elo elo czarna

Te wakacje to czas na metamorfozę :D Niestety zmiana koloru włosów mi nie wyszła, miały był ciemno brązowe a są czarne -.- Za tydzień idę do fryzjerki i chce troszeczkę rozjaśnić ten kolor bo czarny nie za bardzo mi odpowiada, ale jeszcze się zobaczy może się trochę zmyje. Była to moja pierwsza trwałą koloryzacja włosów i lipa :D Nie mam jeszcze smiley'a ale za to frowny'a, rozpycham już ucho na tunel jak na razie 3 mm, jeszcze długa droga przede mną. Właśnie wróciła z Bułgarii moja Asia, przywiozła mi mały prezencik. Teraz jeszcze czekam aż moja Warszawianka wróci.



                                                       prezent od Asi ^^