Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ćwiczymy nie śpimy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ćwiczymy nie śpimy. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 17 lutego 2014

workout

Jestem dziś wykonczona po szkole ale trzeba zabrać się za ćwiczenia. Dziś robię ćwiczenia na nogi i abs. 


niedziela, 9 lutego 2014

Ćwiczymy!

Od jakiegoś miesiąca mam ostrą fazę na ćwiczenia, jestem tym typem który jak powie że będzie ćwiczył to naprawdę to zrobi. U większości dziewczyn zazwyczaj to nie wychodzi. Nie ćwiczę aby schudnąć gdyż już jestem bardzo chuda ale wymarzyłam sobie ładnie wyćwiczony brzuszek i łydki. Zaczynałam z 6 Weidera ale powoli zaczynam eksperymentować z innymi ćwiczeniami. Jestem chora ale nawet to nie stanie mi na przeszkodzie :D

Ćwiczenia na dziś:



Woda z cytryną i limonką to podstawa :)