Pokazywanie postów oznaczonych etykietą VAnsy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą VAnsy. Pokaż wszystkie posty

środa, 24 października 2012

moje buty jesienne


Nie miałam dzisiaj pomysłu na post, a bardzo chciałam coś wstawić .  Więc pokaże wam moje buty na jesień. Niektóre są jeszce z tamtego roku .





           Kalosze- no name                                                         czarne koturny-H&M
           buty beżowe-Cropp                                                       trampki flaga-New Yorker
           czarne workery-czasnabuty                                           trampki czarne-czasnabuty
           różowe trampki- Reebok                                               czarne Vansy
           czarno fioletowe-Adidas                                                 jeansowe trampki-H&M


wtorek, 31 lipca 2012

Vansy

Nareszcie je mam. Strasznie trudno było dostac mój rozmiar wiec długo na nie czekałam i teraz mam straszny ujar że już są. Byłam po nie w łodzi ale tam też nie mieli ale na szczescie u mnie w miescie w sklepie HD dało sie zamówic co prawda czekałam na nie jakieś 15 dni i do końca nie było wiadomo czy wgl. dotrą. Dzisiaj dostałam telefon i odrazu po nie pojechałam. Wziełam czarne ponieważ uniwersalny kolor do wszystkiego pasuje. Myślałam jeszcze czy by nie wziąć czerwonych ale niee.



Co jak co, ale vansy to są zajebiste!