Pokazywanie postów oznaczonych etykietą jesień. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą jesień. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 25 października 2012

3.



Mamy już jesień (pewnie wiecie) ale chyba długo się nią nie nacieszymy, niestety prognozy mówią że w sobote spadnie pierwszy śnieg. Kocham zimę ale to chyba jeszcze za wcześnie, brakuje mi psychicznego nastawienia na taki mróz.

Nie mam jeszcze kurtki i butów na zimę jak pewnie większość z was nie jestem przygotowana. Mam nadzieje że rodzice wpadną na tak genialny pomysł jak ZAKUPY, i to jak najwcześniej.








bluza burgundowa-New Yorker, spodnie- Stradivarius, buty- Vans

środa, 24 października 2012

moje buty jesienne


Nie miałam dzisiaj pomysłu na post, a bardzo chciałam coś wstawić .  Więc pokaże wam moje buty na jesień. Niektóre są jeszce z tamtego roku .





           Kalosze- no name                                                         czarne koturny-H&M
           buty beżowe-Cropp                                                       trampki flaga-New Yorker
           czarne workery-czasnabuty                                           trampki czarne-czasnabuty
           różowe trampki- Reebok                                               czarne Vansy
           czarno fioletowe-Adidas                                                 jeansowe trampki-H&M