niedziela, 17 lutego 2013

Air max'y

Od dawna zaplanowałam sobie kupno ,,errr maxów" ale tak wychodzi ze co miesiac kieszonkowe poswiecam na cos innego i mówie sobie ze w przyszłym miesiacu napewno kupie. Jakos mi to nie wychodzi ;D
No wiec w marcu raczej kupie tylko mały problem nie znalazłam jeszce idealnych. Mam trzy wersje tch najładniejszych ale i tak nie spełniaja do konca moich oczekiwan a i jeszce jedno u mnie  w miescie  w sklepie zamawiaja tylko wybrane modele z katalogu. Wiec gorąco proszę o przesłanie mi jakichś linków do sklepu internetowego z air max'ami.


Oto 3 propozycje:











niedziela, 20 stycznia 2013

Liebster Blog Award !

Zostałam nominowana przez:  believeinmyselff.blogspot.com. Jest to dla mnie zaszczyt żek ktos docenił moja prace chociaż ostatnio przestałam umieszczac posty z braku czasu. Mam nadzieje ze niebawem się to zmieni. 

Pytania:

 1.Twoje zainteresowania?

Interesuje się moda.

2.Masz rodzeństwo?

Na szczęscie nie ;>

3.Jesteś szczęśliwa/y?

Trudne pytanie.  Od dłuższego czasu  daleko mi do szczęścia.

4.Masz jakiegoś zwierzaka?

Mam psa (suczka) rasy bokser  Tasza i chomika Perełka

5.Tęsknisz za kimś lub czymś?

Tak tęsknię za moją przyjaźnią chciałabym aby moje relacje z przyjaciółką były jak kiedyś ,,prawdziwe”.

6.Zawiódł cię ktoś kiedyś?

Zawodzi mnie cały czas. I to w dodatku najbliższa mi dotychczas osoba

7.Ulubiona potrawa?

Niewinem  :<

8.Ulubiony kolor?

Khaki, złoty, srebrny, nude,  czarny

9.Znak zodiaku?

Rak

10.Kolor włosów?

Brąz

11.Twoje przezwisko?

Mizia


Nominowane blogi:

wtorek, 27 listopada 2012

.My new shoes.

Od dawna szukałam obuwia na zime. Jako bardzo wybredna osoba żadne mi nie odpowiadały. Postanowiłam kupić masywne buty z croppa, niewiem czy nie bede musiałą ich oddać ponieważ mnie strasznie obcierają, i nie jestem przyzwyczajona do tak cięzkiego obuwia. Jeżeli nie pozwola mi ich oddać może przetrwam w nich zime. ;D mam nadzieje.

shoes-cropp

wtorek, 13 listopada 2012

My new clothes

Nareszcie zrobiłam jakieś zakupy.Wkońcu zdobyłam upragniona pensjonarkę kolor nude z czarnym kołniezykiem, idealne połączenie ^^ Kupiłam spodnie na w-f wkoncu mam motywacje do ćwiczen trafiłam na super okazje w Cubusie kosztowały 80 zł a za wysłanie sms'a miałam -50%.  W tym miesiacu jeszcze czeka mnie duzo wydatków musze kupic buty na zime, czapke, szalik i oczywiscie rekawiczki. 



bluzka -MOHITO                            sweterek- RESERVED





spodnie dresowe -Cubus                                          spodnie jeansowe- Stradivarius






niedziela, 4 listopada 2012

Chciałam sie pochwalic! Pewna dziewczyna o imieniu Hazel zrobiła ilustracje przedstawiające mnie. Bardzo mi sie podoba♥

Tu macie link  na jej bloga: Hazel




sobota, 3 listopada 2012

My new jacket.

Jak wspomniałem w poprzednim poście musiałam kupić sobie kurtkę na zimę.
Więc wybrałam się na zakupy z rodzicami. Uwierzcie mi to było trudne. Moi rodzice doprowadzają mnie do szału. Gdy ja już znalzłam moją wymarzona kurtke w Stradivariusie oczywiscie im sie nie spodobała, podobno była za cienka. Ale to było oczywiste. Na koniec moich poszukiwań postanowiłam że wezmę ta własnie kurtkę z New Yorkera. Praktycznie byłam do tego zmuszona ponieważ musiałam zakupić kurtkę a jedynie ta była najlepsza z wszystkich które spełniały oczekiwania moich rodziców. Jest w stylu militarnym, taką własnie chciałam mieć. Bardzo lubie kolor khaki♥




kurtka- New Yorker